Aktualności

RETRO - MUZYCZNIE I SMACZNIE

RESTAURACJA AVANGARDA

zaprasza na "KUCHENNE DELICJE" przy dźwiękach najsłynniejszych utworów muzyki rozrywkowej, od nostalgii, romantycznych tonów, po rytmy pełne energii.

AVANGARDOWE Atrakcje Tygodnia

W WARSZAWSKIM DOMU TECHNIKA NOT

Bal Sylwestrowy 2016/2017

Legenda warszawskiej gastronomii, właściciel, a zarazem Grand Cheff Mieczysław Jachacy zaprasza na AVANGARDA-owego sylwestra w przepięknej Sali Balowej

Menu walentynkowe

W Avangardzie przy muzyce na żywo
Na miły początek wieczoru Prosseco
Do kolacji na podrzymanie nastroju lampka wina

Dookoła Mazowsza – kolejny rekord frekwencji

Blisko 30 ekip zgłosiło chęć udziału w jubileuszowym, 60. wyścigu kolarskim Dookoła Mazowsza (kat. 2.2. UCI). Pięciodniowa impreza rozpocznie się 25. lipca prologiem na terenie toru wyścigów konnych na Służewcu w Warszawie, a zakończy 29. lipca w Kozienicach. W programie nie ma jazdy na czas (tylko krótki, 2,5 kilometrowy prolog rozgrywany jest w tej formule) i o losach klasyfikacji decydują zazwyczaj bonifikaty, przyznawane za miejsca na mecie i lotne finisze. To powoduje, że etapy od startu do mety są bardzo szybkie, a walka o sekundy niezwykle zażarta.

Nasze
Referencje

Spożywanie lunchu w tej restauracji jest niezapomnianym przeżyciem dla naszego technicznego środowiska. Przystępne ceny, smaczne polskie potrawy i przyjazny klimat pozostawiają dobre wspomnienia i zachęcają do ponownego skorzystania z tego lokalu.

Prezes SITPMB FSN-T NOT

mgr inż. Jerzy Gumiński